Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

8 +
= 10

Dla Twojej wygody nowa strona www

Dnia 14.10.2013r mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową szatę graficzną i funkcjonalną strony prolearning.pl. Www została dostosowana do określonej tematyki i obecnie panujących trendów na rynku.

Już w pierwszym kroku odbiorca strony ma możliwość wybrania tematyki która go interesuje: IT, Biznes, Zarządzanie projektami i procesami, Szkolenia zawodowe, Angielski w Biznesie i kursy oraz wynajem sal.

Skupiliśmy się przede wszystkim na wygodzie i szybkości znajdywania szkoleń. Ułatwią w tym przypadku narzędzia konsultanta online oraz kategoryzacji wyszukiwarki.

Wyszukiwarka dodatkowo pomaga znaleźć w kategoriach specjalnych szkolenia: najbliższe, promocyjne, bestsellery oraz nowości.

Mamy nadzieję, że dzięki nowej szacie graficznej oraz systemowi zapisów wszyscy Klienci CI ProLearning będą mogli szybko i sprawnie kontaktować się z nami, wyszukiwać potrzebne informacje i realizować swój rozwój.

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning zrealizowało dla naszej firmy; w okresie listopad 2014 – marzec 2015; projekt rozwojowo-doradczy polegający na wypracowaniu metodyki zarządzania projektami. Podczas realizacji…"

Danfoss Power Solutions Sp. z o. o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×