Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

3 +
= 10

Szkolenie Mix Metodyk szansą na podniesienie wydajności przedsiębiorstwa

Umiejętne zarządzanie projektami to jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed przedsiębiorcami działającymi dzisiaj na polskim rynku. Takie kompetencje są jednocześnie pożądane i poszukiwane na rodzimym rynku pracy.
Warto zainwestować w siebie lub we własnego pracownika, kiedy jednym z działań firmy jest zarządzanie projektami. Szkolenie podniesie wydajność przedsiębiorstwa lub sprawi, że będziemy bardziej konkurencyjni podczas poszukiwania pracy. Słuchacze różnorodnych kursów zgodnie polecają szkolenie agile organizowane przez instytucję szkoleniową ProLearning: „Zarządzanie Projektami – Mix Metodyk (na podstawie PRINCE2, PMI, Agile, Rup, SixSigma, IPMA)”. Kurs trwający 24 godziny skierowany jest głównie do kierowników projektów oraz pracowników średniego i wyższego szczebla kierowniczego. Uczestnicy szkolenia otrzymują najważniejszą wiedzę o metodyce zarządzania projektami, poznają różnice pomiędzy poszczególnymi metodami zarządzania projektami, tak aby w pracy wybrać tę najwłaściwszą, a także zaznajamiają się z technikami i narzędziami projektowymi wyróżniającymi się pod względem skuteczności zarządzania. ProLearning zapewnia słuchaczom catering i lunch, testy podsumowujące zdobytą wiedzę i materiały dydaktyczne, a po zakończeniu szkolenia – certyfikaty i możliwość konsultacji z wykładowcą.
Szkolenie agile zwiększy kompetencje pracownicze i ułatwi zarządzanie projektami. Szkolenie zwiększy efektywność pracy – zapraszamy do nauki z ProLearning, naprawdę warto.

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning zrealizowało dla naszej firmy; w okresie listopad 2014 – marzec 2015; projekt rozwojowo-doradczy polegający na wypracowaniu metodyki zarządzania projektami. Podczas realizacji…"

Danfoss Power Solutions Sp. z o. o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×