Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

6 +
= 10

Zmiany pokoleniowe na rynku pracy – XYZ. Raport z badania.

Pokolenie Z – jaka jest naprawdę najmłodsza generacja na rynku pracy?

 

Czego oczekują od pracodawców przedstawiciele najmłodszego pokolenia Polaków? Jakie wyznają wartości? Co ich motywuje i w jaki sposób widzą swój zawodowy rozwój? Kim jest pokolenie Z, które wkracza obecnie na ścieżkę kariery zawodowej? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarcza raport „Zmiany pokoleniowe na rynku pracy – XYZ”, opracowany przez dr inż. Agnieszkę Kołodziejczyk wraz z zespołem Centrum Innowacji ProLearning z Wrocławia.

 

Przygotowany raport oparty jest o wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na próbie 371 pracujących osób – 216 kobiet i 155 mężczyzn, przedstawicieli tzw. pokoleń X, Y i Z. Badanie zostało zrealizowane w okresie luty – kwiecień 2017 r. Celem analizy było zbadanie różnic pokoleniowych, podejścia do rynku pracy, motywacji, czynników kształtujących ich postawy oraz zaangażowanie zawodowe. Raport z badania skupił się w dużym zakresie na analizie samego pokolenia Z. Wyniki odpowiadają na pytania, jakie oczekiwania, postawy i motywacje kierują najmłodszą generacją. Czy jest to pokolenie roszczeniowe? A może wchodząc na rynek pracy zna swoją wartość i potrafi mądrze zarządzać swoim czasem i zaangażowaniem zawodowym?

Zachęcamy do zapoznania się z całym raportem o pokoleniach XYZ.

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning zrealizowało dla naszej firmy; w okresie listopad 2014 – marzec 2015; projekt rozwojowo-doradczy polegający na wypracowaniu metodyki zarządzania projektami. Podczas realizacji…"

Danfoss Power Solutions Sp. z o. o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×